تبلیغات
هومیوپاتی دکتر محمدپور - علائمی که در زنان مهم است
هومیوپاتی دکتر محمدپور
hoseinalimohammadpour@yahoo.com

عــکــس

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :
هومیوپاتی دکتر محمدپور

اصفهان فلکه احمد آباد ابتدای خیابان جی پشت رستوران گلستان 2293024-2298265*0311

علائمی که در زنان مهم است

 

علائمی که در زنان مهم است
1- قاعدگی 2- یائسگی و گرگرفتن و مشکلات مربوط 3- کک مک های صورت 4- افتادگی رحمی و مثانه و بواسیر 5- آیا پریود منظم است و اگر نامنظم است عقب می افتد یا جلو، زمان آن به روز و یا هفته و یا ماه چقدر می باشد.
علائم قبل از پریود: سنگینی و درد سینه ها، ترشح و رنگ و بوی آن و آبکی بودن آن و آیا قبل از پریود تشدید می شود.
سردرد قبل از پریود، سرگیجه، یخ کردن دست وپا، خواب رفتن دست و پا، ضعف، دل درد (زیر دل)، کمر درد، ترشح نوک سینه ها، عصبی شدن و یا افسردگی قبل از پریود که با پریود شدن رفع می شود و یا نمی شود، جوش صورت قبل از پریود، میل به شیرینی قبل از پریود.
حین پریود: خونریزی زیاد و یا کم، لکه بینی، طول مدت خونریزی، دل درد، کمر درد، سردرد و پا درد و ضعف و غش رفتن دست و پا، پف کردن دست وپاها، سرگیجه ، سیاهی رفتن چشم ها، ریگ خونریزی، روشن است یا تیره و یا عفونی است، همراه با ترشحات چرکی است یا نه، لخته است یا نه.
علائم بعد از پریود: سردرد، ترشح، کمردرد، ضعف و سر گیجه، سیاهی رفتن چشم ها، عصبی شدن، افسردگی
علائم مربوط به دستگاه جنسی: در حین نزدیکی، خشکی حین نزدیکی، درد ناشی از خشکی حین نزدیکی، تنفر از نزدیکی، تنفر از شوهر و بچه ها، ترس از نزدیکی، لکه بینی بعد از نزدیکی، درد تیر کشنده به پشت یا بالا و شکم حین و یا بعد از نزدیکی، کاهش میل جنسی، افزایش میل جنسی، زود ارضاعی در مردان و دیر ارضاعی در زنان، سرد مزاجی، اضطراب حین نزدیکی، ترشحات بی رنگ و چسبنده، ترشحات آبکی و زیاد، ترشحات سوزشی ویا خارش دارد.
هر گونه علائم پوستی در ناحیه تناسلی، خارش و سوزش و قرمزی و هر گونه تغییر رنگ غیر طبیعی، خارش و سوزش همراه با ترشحات، نوع و رنگ و بوی ترشحات زنانگی و زمان آن در رابطه با پریود ماهیانه، بی اختیاری ادرار با سرفه یا خنده، مشکلات ناشی از افتادگی رحم یا مثانه مانند کمر درد، تکرارادرار، باقیماندن ادرار، قطره قطره آمدن.
سابقه سقط و در چه ماهی اتفاق افتاده، سابقه نازایی، کم کاری تیروئید و یا پرکاری آن، موهای زائد، یبوست و بواسیر، رشد زود رس یا دیر رس دستگاه تناسلی و اعضاء مربوطه مانند سینه ها، رحم، تخمدان، بیضه و دستگاه تناسلی داخلی و خارجی و موهای مربوطه، نامنظمی پریود و عقب یا جلو انداختن پریود، سابقه ی سقط و کورتاژ. قطع شدن ناگهانی پریود و یا اصلاً پریود نشدن همراه با توقف در تکامل و رشد دستگاه تناسلی داخلی و خارجی و سینه ها.
(تفاوت سیاهی رفتن چشم ها و سرگیجه در این است که در سرگیجه مریض حس می کند اشیاء و دیوار اطرافش می چرخد. ولی سیاهی رفتن چشم ها چنین نیست و تاریکی لحظه ای و یا بیشتر در دید و بینایی مریض حادث می شود.)