تبلیغات
هومیوپاتی دکتر محمدپور - هومیوپاتی چیست؟
هومیوپاتی دکتر محمدپور
hoseinalimohammadpour@yahoo.com

عــکــس

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :
هومیوپاتی دکتر محمدپور

اصفهان فلکه احمد آباد ابتدای خیابان جی پشت رستوران گلستان 2293024-2298265*0311

هومیوپاتی چیست؟

هومیوپاتی چیست؟

هومیوپاتی یکی از زیباترین، بی ضررترین و مؤثرترین روش های درمان در پزشکی است که تاکنون کشف شده، و یک روش طبیعی معالجه، برای دست یابی به سلامتی و تصفیه بدن از سموم و مواد شیمیایی که روزانه از طریق مختلف وارد بدن ما می شود.

این علم که بر مبنای ازمایش و تجربه توسط داروهایی که بر اساس این علم شاخته شده و قدرت درمانگری شگرفی دارد روح و جسم و خلق انسان را به مرور به وضعیت سلامت و طبیعی باز می گرداند.

این روش دارای پایه و اصول علمی فلسفی است و از نیروی شفابخش بدن برای ایجاد سلامتی در بدن بیمار استفاده می کند.

در هومیوپاتی بیمار با تمام علاییم بیماری چه از لحاظ روحی، جسمی، خلقی، جنسی، و... شفا می یابد.

هومیوپاتی در واقع درمانی نرم، سریع، ایمن و پایدار است که گاهی اوقات این ملایمت و لطافت در بهبودی به گونه ای است که فرد خودش متوجه نمی شود. بعنوان مثال: خانم Xکه یک بار برای درمان هومیوپاتی مراجعه کرد و دارو گرفت در مراجعه بعدی که 3 ماه بعد می باشد عنوان کرد من از ابتدا متوجه بهبودی و از بین رفتن مشکلاتم نبودم ولی بعلت مراجعه نکردن و ناقص رها کردن درمان، مشکلاتم برگشت و آن موقع متوجه شدم که چقدر من خوب شده بودم و 3 ماه بود که سر درد نداشتم.

هدف این نوع درمان تحریک نیروی حیاتی بدن برای فعالیت است چون مهمترین چیزی که باعث بروز بیماری می شود در مرحلۀ اول کاهش قدرت دفاعی و ایمنی فرد در مقابل عناصر خارجی و استعداد ابتلاء به بیماری می باشد و در مرحلۀ بعدی نفوذ و تهاجم عامل بیماری زا می باشد. لذا هومیوپاتی با داروهایش قدرت دفاعی بدن را تا جایی که ممکن است افزایش می دهد تا به یک حد ایده آل برسد. تا عوامل بیماری زا و عوامل محیطی و مشکلات اجتماعی نتوانند فرد را از پای بیاندازند و او را بیمار سازند.

هومیوپاتها معتقدند در هر انسانی قدرتی وجود دارد که وظیفه اش ایجاد تعادل در کل سیستم بدن است هر گاه این قدرت که نیروی حیاتی نامیده می شود درست کار کند انسان احساس سلامتی، نشاط و آرامش می کند.

و هرگاه به دلیلی نیروی حیاتی از مسیرش منحرف شود تمام اعضاء بدن را متأثر ساخته و علایم بیماری ظاهر می گردد. و توسط داروهای هومیوپاتی این نیروی حیاتی تحریک شده و به مسیر اولیه خود باز می گردد و کل سیستم را دوباره بسوی اعتدال بر گردانده  موجب بهبودی مریض می گردد و در واقع بیماری را معالجه نمی کند بلکه انسانی را که از بیماری رنج می برد درمان می کند.