تبلیغات
هومیوپاتی دکتر محمدپور - اعصاب و روان
هومیوپاتی دکتر محمدپور
hoseinalimohammadpour@yahoo.com

عــکــس

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :
هومیوپاتی دکتر محمدپور

اصفهان فلکه احمد آباد ابتدای خیابان جی پشت رستوران گلستان 2293024-2298265*0311

اعصاب و روان

 

اعصاب و روان

 افسردگی که در ابتدا بی حوصلگی، بی علاقگی، تنبلی، بی تفاوتی نسبت به اطراف و اطرافیان، بی اشتهایی یا بر عکس پر خوری، کم خوابی و یا بر عکس پرخوابی، کاهش  تمایلات جنسی، زود ارضایی، اختلالات هورمونی و قاعدگی، مشکلات گوارشی و نهایت امر تمایل به تنهایی و گوشه گیری، فراموشکاری، سکوت و حرف نزدن و ...گاهی خودکشی بروز می کند.
زود عصبانی شدن و زود پشیمان شدن، عصبی بودن، حساس و زود رنجی، دلسوزی بیش از حد، فکر زیاد که حتی مانع خواب شود.
بد بینی به اطرافیان، کینه ای بودن، حسادت، فراموشکاری و از دست دادن حافظه، پر حرفی زیاد، پرت و پلا گویی که نهایت به هزیان می انجامد.
اضطراب و هیجان و دلهره و دلشوره: فردی که مدام منتظر خبر بدی می باشد و با کوچکترین تحریک و یا صدایی از جا می پرد و دچار اضطراب و تپش قلب شدید می شود حتی با یک زنگ درب و یا تلفن.
افکار منفی در مورد نزدیکان، حوادثی که فرد فقط در ذهن خود می سازد مخصوصاً مادران در مورد فرزندانشان، بد بینی زیاد به همسر، بد دهن بودن، فحاشی، پرخاشگری، کتک کاری کردن، خواب های وحشتناک و تکراری دیدن مثلاً خواب فرار کردن، پرت شدن از بلندی، خواب مردن، خواب مردن نزدیکان ویا خود فرد، خواب تشییع جنازه، جیغ کشیدن در خواب، حرف زدن در خواب، راه رفتن در خواب، خواب آتش و آتش بازی، با کوچکترین صدایی از خواب پریدن، خواب سگ و گاو و گربه مخصوصاً اگر سیاه باشد، خواب مار، خواب عقرب و رتیل و عنکبوت و سوسک، خواب قتل و کشتن و کشته شدن، مشکلاتی که فرد قبل و حین امتحانت دارد مانند فراموشی، اسهال، میخ کوب شدن و ناتوانی، ضعف، غش کردن، استفراغ کردن، سردرد، تپش قلب و اضطراب شدید، لرزش صدا، لرزش دست و پا و بدن، یخ کردن دست و پا، رنگ پریدگی، قرمز شدن صورت.
ترس: ترس از تاریکی، سیاهی، شب، ترس از تنهایی در روز یا شب، ترس از دزد، ترس از جاهای باریک و تنگ مانند آسانسور، ترس از ارتفاع، ترس از چاقو و قیچی و چیزهای نوک تیز، ترس از آب و آتش، ترس از حیوانات مخصوصاً حیوانات سیاه، ترس از سگ، گربه، گاو، موش، مارمولک، ترس از حشرات مانند ملخ، سوسک و عنکبوت و ... ترس از اجتماعات، ترس از مکانهای شلوغ،ترس از مکانهای بسته، ترس از مکانهای خلوت،ترس از مقاربت، ترس از جنس مخالف، ترس از شوهر یا زن، ترس از حاملگی، ترس از زایمان، ترس از مقاربت (نزدیکی جنسی) به خاطر خشکی یا درد، تنفر از مقاربت به خاطر زود ارضایی شوهر و یا ارضاع نشدن و یا ارضاع ناقص زن.
نداشتن اعتماد به نفس، مثلاً در انتخاب یک لباس هم ناتوان است، ترس از بچه دار شدن، شک و دودلی، انواع وسواس، وسواس در شستشو و حمام کردن و تکرار زیاد آن، وسواس در چک کردن زیاد و تکراری درب و شیر گاز مثلاً فرد چندین بار درب منزل را چک می کند و باز هم راضی نمی شود و همچنین شیر گاز، وسواس تمیزی که فرد درب دیوارها و قالیها را هم روزانه می شوید.
وسواس در نماز، وسواسهای فکری، لجبازی و روی یک چیزی زیاد گیر دادن.
نداشتن ثبات عقیده که دیگران خیلی راحت رأیش را عوض می کنند.
هجوم مداوم افکار و کلافه شدن ناشی از این افکار و افکار منفی و یا اینکه فرد اتفاقاتی را در ذهن خود می سازد.
انواع خود کشی، خودکشی با قرص، با پرت کردن خود از بلندی، با چاقو، اسلحه، خود سوزی، علاقه به آتش و یا ترس از آن
روشن بینی و پیش بینی آینده، شخص اتفاق آینده را پیش بینی می کند. مثلاً قبل یا حین اتفاق بدی فرد دچار دلشوره زیاد شده و احساس خطر می کند و تقریباً مطمئن می باشد و یا خواب هایی می بیند که بعداً دقیقاً اتفاق می افتد.
حرکات تکراری و غیر طبیعی مانند، چشمک زدن زیاد و پلک زدن زیاد، حرکات غیر ارادی در صورت و سر و دست و پا، شکلک در آوردن و انواع تیک صورت و سر و گردن و دستها و پاها. خنده های خود بخودی و غیر طبیعی