تبلیغات
هومیوپاتی دکتر محمدپور - زنده خواری یاخام گیاه خواری
هومیوپاتی دکتر محمدپور
hoseinalimohammadpour@yahoo.com

عــکــس

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • تعداد کل پست ها :
هومیوپاتی دکتر محمدپور

اصفهان فلکه احمد آباد ابتدای خیابان جی پشت رستوران گلستان 2293024-2298265*0311

زنده خواری یا خام خواری

یگانه غذایست که خداوند مطابق احتیاج بدن انسان بوجود آورده است خوردنی های خام زندۀ نباتی می باشد و هر مادۀ دیگر به غیر از خوردنی های زندۀ نباتی فقط بیماری های گوناگون و مرگ نابهنگام و ناگهانی را در بر دارد.

انسان با مصرف مواد پخته و مرده و مصنوعی و شیمیایی و دارو های شیمیایی بیماری های گوناگون بوجود آورده است و طول عمر خود را رفته رفته کوتاه تر کرده تا به این حال اسفناک در آمده است.

آتش کلیه خواص غذایی را در غذای طبیعی و زنده نابود می کند و آن را به یک نوع مادۀ غیر طبیعی، سمی و خطرناک تبدیل می نماید. رژیم خام گیاهخواری طبیعی ترین و سالم ترین و ساده ترین رژیم غذایی ممکن برای  بشر می باشد و با سیستم بیولوژیک و فیزیولوژیک ما بیشترین تطابق را دارد.

غذاهای خام حاوی آنزیم هایی  هستند که عمل هضم غذا را در بدن تنظیم می نماید. حرارت دادن یا فریز کردن غذا این آنزیم ها را نابود می کند. مصرف غذا بدون وجود این آنزیم ها در دراز مدت سبب مسمومیت بدن شده و زیاده روی در مصرف غذا منجر به چاقی می شود.

تمام آنچه که بدن انسان به آن نیاز دارد در میوه های خام و تازه، سبزیجات، حبوبات، سیفی جات و مغزیجات به وفور یافت می شود.هضم و جذب این مواد در دستگاه گوارش به حداقل انرژی نیاز دارد و کمترین فضولات را بر جای می گذارد قند موجود در میوه بلافاصله پس از مصرف جذب شده و به انرژی تبدیل می شود. غذای گیاهی کمترین انرژی را برای سوخت و ساز نیاز دارد چون به سرعت از لوله گوارش عبور میکند و در رودۀ باریک جذب می شود.

غذای بیجان یعنی بیماری و مرگ و غذای جاندار نباتی یعنی سلامتی و طول عمر، پخت و پز، کلیه ی مواد حیاتی را که بدن انسان احتیاج دارد می سوزاند و آن را به یک مادۀ سمی و بیماری زا تبدیل می کند.

خام گیاهخواری باعث می شود تا انسان ها دیگر در جهنمی از بیمارستان و داروخانه های  متعدد آسایشگاه ها و مراکز روان درمانی و غیره و غیره زندگی نکنند بلکه با چند عدد میوه و سبزی روزها شاداب و سالها تندرست زندگی کنند. و از شر داروهای شیمیایی خلاصی یابند.

گیاهخواری عبارتند از : میوه جات، سبزیجات، مغزیجات، حبوبات، صیفی جات،البته بهتراست پس از40روزهفته ای یکبارازپروتیین های حیوانی دریایی استفاده کرد.

 مغزیجات عبارتند از: بادام  گردو  بادام زمینی  بادام هندی  بادام کوهی  پسته  فندق  کنجد و تخم کدو. 

صیفیجات عبارتند از: چغندر، شلغم، هویج، پیاز، خیار، کاهو، کلم، که بصورت سالاد مخلوط کرده مصرف کنید.

حبوبات بصورت جوانه های گندم، جو، عدس، ماش، یونجه، به سالاد اضافه کنید.

سالاد: سبزیجات+جوانه ها+صیفیجات+آبلیمو یا آبغوره+نمک+ روغن زیتون یا بادام و یا کنجد.

بر گرفته از کتاب زنده خواری نویسنده آرشاویر در آوانسیان